Fender Squier Bullet Strat

TOP 38 v kategórii Elektrické gitary

Fender Squier Bullet Strat

Fender Squier Bullet Stratocaster Tremolo HSS RW Brown Sunburst - elektrická gitara, kombinácia klasického stratocastera s dvojcievkovým humbucker snímačom pri kobylke...
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka ePlay

Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma87 % • 265 recenziíĎalšie informácie

Materiál tela
lipa americká
Materiál krku
javor
Materiál hmatníku
indiánsky vavrín (Indian Laurel)
Počet pražcov
Snímače
S-S-H
Typ
stratocaster

• dobry produkt za dobru cenu

• dobré
  • , zakúpené v Kytary.sk

Túto gitaru som kupoval ako moju prvú elektrickú a vybral som si ju najmä kvôli nízkej cene a viac ako dostačujúcom "výkone" pre moje potreby.
    Gitara vyzerá veľmi pekne, prepínač snímačov ide hladko, široká škála tónov ponúka možnosť hrať veľa žánrov (aj tvrdšie žánre...), gitara ma prekvapila svojou hmotnosťou a pohodlnosťou pri hraní.
    Celkovo hodnotím túto gitaru veľmi pozitívne a zatiaľ som s ňou veľmi spokojný?

Materiál tela
lipa americká
Materiál krku
javor
Materiál hmatníku
indiánsky vavrín (Indian Laurel)
Počet pražcov
Snímače
S-S-H
Typ
stratocaster

• dobry produkt za dobru cenu

• dobré
  • , zakúpené v Kytary.sk

Celkovo hodnotím túto gitaru veľmi pozitívne a zatiaľ som s ňou veľmi spokojný?

• Cena produktu.
    • Kombinácia s kombom.

Obchod prebehol tak, ako som si predstavoval.
    Dobrá kombinácia pre začiatočníkov.
    Kombo za túto cenu má dobré vlastnosti.
    Tento produkt odporúčam pre domáce cvičenie.