Yamaha Pacifica 311H

406 €
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka MUZIKER.sk

Na sklade • Viac variantovDarčekZdarma97 % • 20 917 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

Materiál tela
Počet pražcov
Typ
stratocaster

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Má úžasný sustain, ten ma až šokuje, ako by sa zvuk v tom dreve udomácnil. Zahráte tón a ešte dlho potom, keď si k nej priložíte ucho stále ho tam počujete. Celkovo má aj veľmi pekný zvuk a ladenie drží.
    • Môj dobrý kamarát profi gitarista ma gitary aj nad 1000EUR. A bol ňou tak nadšený, že tiež zvažuje jej kúpu. Je to krásna, čistá práca.
    • Jediné mínus sú dodávané struny. Pre mňa boli príliš mäkké. Keď som ich, ale vymenil, bola to láska na prvý pohľad :) Treba ich vymeniť a potom Vám ožije ;)

V tejto cene sotva zoženiete lepšiu kúpu

palisander
Počet pražcov
Typ
stratocaster

Elektrická gitara, ktorej korene siahajú až do roku 1990, designovaná hudobníkmi z Californie, všestranná, spoľahlivá a skvelo znejúca, jelšové telo, javorový krk s 22 pražcovým palisandrovým hmatníkom, nultý pražec Black TUSQ-Xl , chrómové Grover Locking ladiace mechaniky, Hardtail kobylka, krkový snímač P-90, kobylkový snímač Nickel Cover HB, Prevedenie: Vintage white.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v MUZIKER.sk