Najnovšie recenzie zo sekcie Elektrické gitary

Vintage V100GT

Vintage V100GT

Overený zákazník iMusicData.sk Overený zákazník

Pridané: 28. októbra 2013

Zakúpený v iMusicData.sk

• Je to prestne to co som chcel.
  • Dobry zvuk, hmatnik mi uplne sedi co pri mne je vela krat velky problem. Snimace uplne super. Myslim ze uplne vhodna gitara pre pokrocilejsieho gitaristu.

Odporucam. sedi mi velkost zvuk aj tvar les paul je velmi pekny. Hral som zatial iba chvilku a sam ale uz ma hned presvecila ze kupa bola dobra. Uz sa neviem dockat kedyju vyskusam na ostro.

Fender Standard Stratocaster HSS

Fender Standard Stratocaster HSS

Pridané: 15. októbra 2013

• Má nápis Fender
  • Je krásna
  • A to je všetko.
  • Keď som v osemdesiatom roku držal v ruke Fenderu za
  • 27000,-Sk bola ľahká ako pierko ja som mal len na Jolanu
  • za 1300 Sk,Myslel som si ,že za 30 rokov bude vývoj niekde
  • inde.Za cca 500€ mám tak isto ťažkú gitaru,s takým istým zvukom ,na ktorej horné struny chrčia o pražce.
  • Ešte že to Spider Jam Line6 zakryje.
  • Asi musím 1000€ pridať.

Ale mám orig. Fender Stratocaster !

Fender Squier Classic Vibe 50s Stratocaster

Fender Squier Classic Vibe 50s Stratocaster

Pridané: 13. októbra 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Tento nastroj nema chybu a za takuto cenu je to bezkonkurencna kupa.

Nastroj som si kupil po dlhodobom hladani stratocastera na odporucanie recenzii. Aj ked je vyrobeny v Cine je tento nastroj neskutocny a nenasiel som na nom jedinu vadu. Myslim si ze svojimi kvalitami porazi lahko aj MIM Fendery,.. Urcite odporucam kazdemu kto chce mat kvalitny nastroj za rozumnu cenu vyskusat a nech zhodnoti kvality sam. Od kedy ho mam po inych svojich gitarach som nesiahol. Od vyroby prisla gitara vyborne zoladena a nepotrebovala ziadne upravy. Drevo a kvalita spracovania je nadherne. Fakt nieje co dodat. Squier CV seria je niekde uplne inde a aj ked sa mi nechcelo verit ze tato gitara bude za taku cenu tak dobra ako som cital, tak to musim potvrdit.

SX EG2K

SX EG2K

Pridané: 30. augusta 2013

• Kvalitna gitara s nastaveniami
  • Kopa prislusenstva - vsetko potrebne pre gitaristu
  • Mizerne kombo, sumi, overdrive kanal je vyslovene nechutny
  • Ja si viem to kombo prerobit, no pre ludi co sa do toho nerozumeju rozhodne neodporucam ho kupovat

Za plnu cenu tento set set rozhodne neodporucam, viac sa oplati kupit nejaku gitarku a kombo osobitne. Ja som ho kupil za 140€ v zlave co sa uz celkom oplatilo.

ESP-LTD EC50

ESP-LTD EC50

Pridané: 22. augusta 2013

je to prefektne spracovana gitarka ktora je pkna, s velmi dobrym hardwarom ... vyborna pre zaciatocnikov ako aj pre pokrocilich mozem vrelo odporucit kazdemu ... ja hram na gitare priblizne 10 rokov ako samouk a uplne mi vyhovuje a ani neuvazujem o kupe novej koli tomu ze by mi nevyhovovala

SX EG3K T

SX EG3K T

Pridané: 26. júla 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

• dobra cena setu pre zaciatocnika, vsetky podstatne veci v hned v baleni, zodpovedajuca kvalita gitary, treba kupit nove ine struny, vykon komba na hranie v panelakovej izbe OK :)
  • vyladenie hmatnika, niektore polohy na prazcoch -drncia struny, treba sa s tym poihrat, skreslenie na kombe je priemerne az krepe, treba si kupit samostatny booster efekt ak chcete mat lepsi pozitok, asi to zavisi aj od toho jednoducheho zosilovaca, ladicka = zakladny cinsky model s miernou hluchotou :), ale aspon sa naucite doladovat sami

Dobry pomer vykon/cena. Pre zaciatocnika na hranie na elinu je to uplne idealne a dostacujuce.

Pridané: 26. júla 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Vzhľad a hrá pekne ako má gitara hrať.
  • výborná cena
  • pekný vzhľad gitary
  • je to pekný kúsok ľudskej práce

-bola na tú gitaru dobrá cena
-mala peknú farbu
-ľahučko sa na nej hrá
-má peknú zvuk

Pridané: 20. júla 2013

• vhodná ako dekorácia do kúta moderne zariadeného bytu pre dosiaľ nezadaných - pôsobí to skvelo na dievčatá a ste "in" lebo správny chlap občas pri poháriku dobrej whisky vezme do ruky giratu...
  • naprosto nevhodná ako hudobný nástroj. veta " veď na začiatok stačí toto " je fatálnym omylom, pretože nástroje tejto kategórie môžu aj potenciálneho adepta odradiť lebo neúspech, zlý zvuk aj náročnosť vôbec na nej hrať ho odradí s tým že vinu za neúspech pripíše svojej nešikovnosti, pričom na vine bude do značnej miery táto gitara

Nakoľko je to nástroj najnižšej cenovej kategórie, je vyrobený z naprosto nevhodného a nekvalitného dreva. Čo je ešte horšie je to že drevo nie je dosušené a tak stále pracuje a mení tvar, čoho dosledkom je že gitara má vysoko struny a aj tak rezonujú, a pokiaľ Vám ju aj nastavia profesionálne odborníci tak Vám nastavenie vydrží do druhého dňa a budete tam kde predtým, len ľahší o nie malé peniaze za nastavenie. Ak sa ale nerozumiete do nástrojov sami si ju nenastavíte. Ostatné súčiastky neznámeho výrobcu sa museli zmestiť do ceny - ak odrátame 50 % maržu predajcu a cenu u veľkododávateľa, tak za 40 € asi ťažko dáme dokopy čokoľvek čo by stálo za reč. Naozaj neradím, je to ako za trest...

Ibanez GRX40

Ibanez GRX40

Pridané: 17. júla 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Veľmi dobrá voľba pre začiatočníka
  • Zatial žiadne

Odporúčam

Pridané: 17. júla 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

Vyborna gitara pre zaciatocnikov a pokrocilich :)

Epiphone Les Paul Standard Plustop PRO

Ibanez GRG170DX

Ibanez GRG170DX

Pridané: 20. júna 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Kvalitné snímače 2x Humbucker 1x Single. Ideálne pre tvrdé štýly ako heavy metal, rock..Má aj veľmi pekné čisté tóny, závisiac na kombe.
  • Potenciometre na gitare takmer nereagujú ( pravdepodobne nekompatibilne s kombom )

Krásny 6-strunový stratocaster, pomerne ľahká, krásne padne. Povrch tela je lesklý, v rôznych farbách. Produkt som si vybral kvôli snímačom humbucker, pretože preferujem tvrdšie štýly, Ideálne sa hodí na hranie Rocku, Metalu, ale aj čistých skladieb.

Michael Kelly Patriot Standard Black Faded

Michael Kelly Patriot Standard Black Faded

Pridané: 16. júna 2013

(naposledy upravené 16. júna 2013)

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Perfektný pomer cena-kvalita.
  • Skvelo spracovaná gitara.
  • Tóny dokáže držať dlho, struny sa ľahko stláčajú.
  • Výborne "sedí" v rukách.
  • Gitara je v čiernom prevedení, čiže obrázok nie je presný, no ja som spokojnejší takto. - hmatník je tmavo hnedý skoro do čierny so striebornými značkami, telo je čierne, po bližšom pozorovaní je vidno spomínaný Black Fade, no ani zďaleka nie je taký výrazný ako na obrázku.

Gitara má kvalitné súčiastky za pomerne nízku cenu, vytvára konkurenciu ostatným značkám. U rovesníkov som sa stretol najskôr s pochybnosťami, no keď počuli skvelý zvuk tejto gitary neverili vlastným ušiam. Nepotrebuje mať tvrdé struny, preto sa mi na nej hrá veľmi dobre a vzhľad gitary si neviem vynachváliť. Jedinečný vzhľad upraveného Les Paul dodáva gitare originalitu a pre mňa je perfektnou voľbou. Snímače sú kvalitné Vintage Humbuckeri, po prepnutí prepínača skutočne poznať výraznú zmenu vo zvuku bez poklesu kvality. Odporúčam začiatočníkom ale i skúseným hráčom.

SX Vintage Stratocaster 57

SX Vintage Stratocaster 57

Pridané: 29. mája 2013

• strat zvuk,
  • dobre spracovanie,
  • vyborna cena (57e)
  • masivny krk
  • velka vrstva laku kazi zvuk, ale vyzera pekne :)
  • snimace

zhrnul som asi vsetko :) ...zide sa v stúdiu

Pridané: 22. mája 2013

• Zvuk
  • Váha
  • Takmer žiadna spätná odozva
  • Pekné spracovanie

Veľmi super gitarka. Nádherný zvuk a všetko kokolo toho za tú cenu nemá šancu oproti nej ani Epiphone

Pridané: 21. mája 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

• absolútne krásna gitara, špeciálne v týchto farbách
  • dlhšie sa ladí, struny popúšťajú kým si sadnú, či čo + prišla nenastavená (spodné struny bzučali o hmatník)

Chcel som Les Paul like gitaru, ale nie nutne Gibson. Toto je krásna gitara, má push-pull gombíky na rozpínanie humbuckerov, páčia sa mi struny cez telo. Maximálna spokojnosť.

Cort G200

Cort G200

Pridané: 19. mája 2013

(naposledy upravené 19. mája 2013)

• je to cool gitara je pecková pre mna priam božská vydavá skvelý zvuk proste supéér
  • ja na tejto gitare nepoznám žiadné nezhody

ako som už písal je to skvelá gitara je vyborná pre začiatočnikov a aj ako som spominal vydava skvelý zvuk.

Squier Bullet Strat Tremolo HSS RW

Squier Bullet Strat Tremolo HSS RW

Pridané: 13. mája 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

• vo svojej cenovej kategorii dobra kupa
  • prijemny hmatnik

V tejto cenovej kategorii som sa rozhodoval medzi SX a Bulletom. Telo SX je vyrobene z jelsoveho dreva. Squier ma prijemnejsi hmatnik. Osobne som mal lepsi pocit zo Squieru.

Cort G260

Cort G260

Pridané: 24. apríla 2013

Perfektná gitara za skvelú cenu na predaj

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]